אודות

מיטל כסיף עורך דין דיני משפחה,

בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) וחברת לשכת עורכי הדין בישראל, הפועלת גם כמגשרת מוסמכת מטעם המוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוט לוי לגישור ויישוב סכסוכים בתחום דיני משפחה.עו"ד מיטל כסיף הנה בוגרת השתלמויות תעודה בתחומים:

דיני משפחה- באוניברסיטת תל אביב, וועד מחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין, בתחומים ניהול משא ומתן, הסכמים, תיקון חוק ליחסי ממון וליטיגציה בבתי משפט.

השתלמות תעודה בתחום דיני ירושה – וועד מחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין.

עו"ד מיטל כסיף מתמחה בתחום דיני משפחה, בטיפול בתביעות מזונות ובקביעת משמורת ילדים, רכוש וכל הכרוך בגירושין. כמו כן עריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכמי שלום בית, עריכת צוואות, ירושות וליטיגציה בבתי משפט ובתי דין רבניים.

עו"ד מיטל כסיף מאמינה כי הדרך הראויה הנה השאיפה להגיע להסדר הוגן וראוי ללקוח וככל הניתן תוך חיסכון בזמן יקר ללקוח ושימת דגש מרבי על טובת הילדים ומזעור נזקים למשפחה, לכן היא פועלת למען הלקוח ולטובתו ומאמינה כי ביכולתה לסייע לכל לקוח ולקוח תוך הבנה ורגישות לצרכיו.

לאור מורכבות הליכים בתחום רגיש זה העוסק בדיני נפשות, הטיפול המשפטי בכל לקוח ולקוח ניתן תוך שירות אישי, הקשבה ובניית ההליך באופן שיותאם לכל לקוח, זמינות וליווי לאורך כל ההליך עד לסיומו בהליך הגירושין המצריך הערכות מראש, תכנון, הצבת מטרות ויעדים.

במקרה בו הליך גירושין לא מסתיים בהסכם גירושין, סביר להניח כי ההליך יהיה כרוך במאבק כוחני ומתיש בין הצדדים, לכן כחלק מגישתה של עו"ד מיטל כסיף, טרם פנייה להליכים משפטיים, נעשה מאמץ לסיים את המחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט בדרך מכובדת ובמהירות האפשרית.

העיקרון המנחה את המשרד ליתן טיפול בהתאם למקרה של כל לקוח, בהתאם לסיפור חייו, לצרכיו תוך עמידה על תכנון אסטרטגיה וחשיבה לטווח ארוך גם לאחר הגירושין.

תחומי עיסוקו של עורך דין דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה בתל אביב ובכל מקום אחר, עוסק בליווי תיקי גירושין. כחלק מעבודתו על תיקי הגירושין, עורך דין דיני משפחה במרכז הארץ עוסק גם בטיפול בתביעת מזונות אישה ושל הילדים ,בתחום קביעת המשמרות על הקטינים, רכוש וכיוצא בזה.

עריכת הסכמי גירושין והסכמי ממון הם תחומי פעילות נוספים של עורך דין דיני משפחה. במרכז תשומת ליבו של עורכת דין לדיני משפחה במרכז הארץ, תמיד תעמוד טובתו של הלקוח.

בעת שהנכם עומדים לבחור עורך דין משפחה, במרכז תשומת לבכם צריכים לעמוד ניסיונו בתחום דיני משפחה והשכלתו אשר חייבת לכלול התמחויות מיוחדות על מנת להבטיח הצלחה בתיק. מכיוון שמדובר בתחום רגיש, חשוב לבחור עורך דין דיני משפחה במרכז הארץ אשר הנכם מרגישים בנוח לידו ואשר מדבר אליכם בצורת התנהגותו וגישתו המקצועית.

הליך הגישור

מטרתו לגשר בין צדדים ובפערי הרצונות לצורך סיום המחלוקות ומתן מענה הולם לפתרון הסכסוך וחילוקי הדעות בין בני זוג.

מטרתו של עורך דין דיני משפחה במרכז הליך גישור היא לסייע ללקוח שלו לסיים את הנישואין מבלי להיגרר להליכים משפטיים סבוכים וארוכים אשר עשויים להתארך חודשים רבים.

הליך הגישור בתחום דיני המשפחה הנו הליך ייחודי אשר עשוי להשפיע על המשפחה בכללותה, שכן ניתן להביא בני זוג אשר פניהם לסיום הקשר להגעה להסכם באופן מכובד וראוי ולחסוך מהצדדים וילדיהם מאבק שיש בו פגיעה כספית ורגשית בכל המשפחה, לכן עורך דין דיני משפחה במרכז הארץ ובכל מקום אחר תמיד יציע את אפשרות הגישור בתור אלטרנטיבה מומלצת.

יתרון בולט בהליך הגישור מתאפשר בזכות עבודתו המקצועית של עורך דין דיני משפחה במרכז התהליך אשר ביכולתו למצוא דרכים יצירתיות לסיום המחלוקות מבלי לגרום לרגשות קשים בשל מאבקים משפטיים.