גירושין שלא בהסכמה

גירושין ללא הסכמה ?

מקרים של גירושין ללא הסכמה נחשבים לנפוצים מאד והם עשויים לגרום לסבל רב לכל הצדדים ואף לילדים, המעורבים בכך. גירושין שלא בהסכמה מוכרים כגירושין חד צדדיים, גירושין שלא בהסכמה של שני הצדדים: צד אחד מעוניין בגירושין בעוד הצד השני מסרב לכך. הדבר גורר מחלוקות לא פשוטות ומצריך מבני הזוג לבחור בין היתר בהגשת תביעת גירושין המוגשת לבית הדין הרבני.

מהם גירושין שלא בהסכמה

גירושין ללא הסכמה הנו מצב בו אחד מהצדדים מעוניין בגירושין, בעוד שהצד השני מסרב לכך. אי הסכמה בין שני הצדדים גוררת לעתים הגשת תביעת גירושין. העילות לגירושין הנן רבות ומגוונות. יכולים להיות טיעונים המתבססים על נימוקים אובייקטיבים שונים וגם טיעונים המתבססים על טיעונים סובייקטיביים, כלומר על התנהגותו של אחד מהצדדים.

למשל, מומים, מחלות מסוימות, אי המסוגלות להוליד ילד ועוד, כל אלה ועוד יכולים להיות סיבות להגשת בקשה לגירושין מאחד הצדדים. סיבות כאלו יכולות לעלות כסיבות לגירושין כשמדובר באישה המעוניינת בכך, בעוד שאם הבעל רוצה בגירושין והאישה מסרבת לכך, עליו לתמוך בהגשת הבקשה בעזרת נימוקים אובייקטיבים או כאלה הרלוונטיים להתנהגותה. למשל, אישה שהיא מורדת ועוד.

פנייה לגורמים מקצועיים מומחים

כדי לעבור הליך גירושין שלא בהסכמה בצורה הטובה ביותר, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בכך. מכיוון שמדובר בהליך מורכב מאד, הליך הכרוך בלא מעט אמוציות וגם עמידה מול בית הדין הרבני לצורך הוכחת הבקשה לגירושין, חשוב שיהיה זה גורם מנוסה, מקצועי, גורם מומחה וגם אמפטי מאד. כזה המסוגל להבין את הלקוח, את הצרכים שלו וגם כזה שמצליח ללוות אותו בצורה הטובה ביותר ולשמור על מלוא זכויותיו.

מתמודדים עם גירושין שלא בהסכמה? אצלנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין, תמצאו את הכתובת הנכונה שתוכל לסייע להם לעבור את ההליך בצורה נכונה ולמזער עד כמה שניתן את הנזקים הצפויים. אנו מבטיחים לכם רגישות רבה, שמירה על מלוא הזכויות המגיעות לכם ובעיקר ליווי מקצועי, אמין ומנוסה מאד. מעוניינים בפרטים נוספים?

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח' ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח' הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן