הליך גירושין

מהו הליך גירושין?

בני הזוג אשר מגיעים להחלטה כי ברצונם לסיים את מערכת הנישואין שלהם, בין אם כהחלטה משותפת, ובין אם כהחלטה אישית, צריכים להתחיל בתהליך אשר נקרא הליך גירושין, ואשר מאוגד תחת תחום דיני המשפחה. את תהליך הגירושין ניתן לערוך בבתי הדין הרבניים או בבתי המשפט האזרחיים. חשוב להבין, כי הליך גירושין מתנהל באופן שונה בבית הדין הרבני וביית המשפט האזרחי, לכן, בטרם פונים לאחת מן הרשויות הללו, יש צורך להבין את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

מאחר והליך גירושין הינו הליך קשה למרבית הזוגות, ולא רק מן הבחינה הנפשית, אלא גם מהבחינה הבירוקרטית, מומלץ לפנות אל עורך דין גירושין המתמחה בדיני משפחה ודיני גירושין בפרט, על מנת להגיע לכדי הסכם גירושין אשר יבטא באופן הטוב ביותר את האינטרסים שלכם. הסכם גירושין נקבע על ידי בית הדין הרבני או בית המשפט האזרחי ומכיל בתוכו מספר אלמנטים חשובים, אשר יגדירו את המשך החיים שלכם, החל מחלוקת הרכוש והממון ועד למשמורת ילדים, הסדרי ראיה תשלומי מזונות ילדים ועוד.
עורך דין ומגשרת מיטל כסיף מתמחה בתחום דיני גירושין, ומציעה בעבור לקוחותיה ליווי אישי וצמוד, החל מהצעד הראשון לקראת פתיחת הליך הסכם גירושין.

בין התמחויות המשרד – הליך גירושין ברבנות

  • חלוקת רכוש – חלוקה של הרכוש המשותף אשר נצבר במהלך שנות הנישואין.
  • חלוקת ממון – חלוקה של הממון אשר נצבר במהלך שנות הנישואין, כאשר ההתייחסות היא גם לגבי חובות והלוואות וגם לגבי חסכונות וכספי פנסיה עתידיים.
  • הסדרי ראיה – חלוקת הזמנים והסדרי הראייה של הילדים.
  • תשלומי מזונות – הסכם תשלומי מזונות העונה על הצרכים היום יומיים.

תקופת הגירושין הינה תקופה קשה לכל אחד מן הצדדים, לכן, יש צורך ליצור מנגנוני תמיכה נפשיים ופיזיים ולהיעזר בליווי המשפטי הטוב ביותר, אשר יוכל להעמיד לרשותכם את הניסיון, הידע והיכולת המקצועית על מנת להשיג הסכם גירושין מספק העונה על הדרישות ועל הצרכים שלכם.
עורך דין ומגשרת מיטל כסיף תשמח לעמוד לרשותכם בייעוץ, ליווי, גישור להסכם גירושין מחוץ לכותלי בית המשפט או ייצוג בבתי המשפט.

אנחנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין, מציעים לכם את הכתובת המקצועית והנכונה ביותר עבורכם. כתובת מנוסה ומיומנת, שתשמח ללוות אתכם בתהליך ולהעניק לכם את הסיוע המשפטי שלו אתם זקוקים. רוצים לשמוע על כך עוד?

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח’ ז’בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח’ הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן