הליך גירושין

בני הזוג אשר מגיעים להחלטה כי ברצונם לסיים את מערכת הנישואין שלהם, בין אם כהחלטה משותפת, ובין אם כהחלטה אישית, צריכים להתחיל בתהליך אשר נקרא גירושין, ואשר מאוגד תחת תחום דיני המשפחה. את תהליך הגירושין ניתן לערוך בבתי הדין הרבניים או בבתי המשפט האזרחיים. חשוב להבין, כי הליך גירושין מתנהל באופן שונה בבית הדין הרבני וביית המשפט האזרחי, לכן, בטרם פונים לאחת מן הרשויות הללו, יש צורך להבין את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

מאחר והליך גירושין הינו הליך קשה למרבית הזוגות, ולא רק מן הבחינה הנפשית, אלא גם מהבחינה הבירוקרטית, מומלץ לפנות אל עורך דין גירושין המתמחה בדיני משפחה ודיני גירושין בפרט, על מנת להגיע לכדי הסכם גירושין אשר יבטא באופן הטוב ביותר את האינטרסים שלכם. הסכם גירושין נקבע על ידי בית הדין הרבני או בית המשפט האזרחי ומכיל בתוכו מספר אלמנטים חשובים, אשר יגדירו את המשך החיים שלכם, החל מחלוקת הרכוש והממון ועד למשמורת על הילדים, הסדרי הראייה ותשלומי המזונות.
עו”ד ומגשרת מיטל כסיף מתמחה בתחום דיני גירושין, ומציעה בעבור לקוחותיה ליווי אישי וצמוד, החל מהצעד הראשון לקראת פתיחת הליך הסכם גירושין.

בין התמחויות המשרד – הליך גירושין ברבנות

  • חלוקת רכוש – חלוקה של הרכוש המשותף אשר נצבר במהלך שנות הנישואין.
  • חלוקת ממון – חלוקה של הממון אשר נצבר במהלך שנות הנישואין, כאשר ההתייחסות היא גם לגבי חובות והלוואות וגם לגבי חסכונות וכספי פנסיה עתידיים.
  • הסדרי ראיה – חלוקת הזמנים והסדרי הראייה של הילדים.
  • תשלומי מזונות – הסכם תשלומי מזונות העונה על הצרכים היום יומיים.

תקופת הגירושין הינה תקופה קשה לכל אחד מן הצדדים, לכן, יש צורך ליצור מנגנוני תמיכה נפשיים ופיזיים ולהיעזר בליווי המשפטי הטוב ביותר, אשר יוכל להעמיד לרשותכם את הניסיון, הידע והיכולת המקצועית על מנת להשיג הסכם גירושין מספק העונה על הדרישות ועל הצרכים שלכם.
עו”ד ומגשרת מיטל כסיף תשמח לעמוד לרשותכם בייעוץ, ליווי, גישור להסכם גירושין מחוץ לכותלי בית המשפט או ייצוג בבתי המשפט.

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
דילוג לתוכן