הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים

הסכם גירושין בהסכמה – כל מה שכדאי לדעת

אין ספק הליך גירושין יכול להיות מורכב, מעלה רגישויות ובעיות זוגיות לא פשוטות וגם כזה העשוי לגרור אחריו קשיים נוספים לכל הצדדים המעורבים, לרבות הילדים.

הסכם גירושין בהסכמה הוא פתרון שיכול לחסוך את הקושי הכרוך בהליך הפרידה והגירושין שלא בדרך הסכמה. הליך הגירושין בהסכמה הנו הליך מהיר יחסית, מורכב פחות תכנונית ורגשית ונכון הרבה יותר עבור בני הזוג וילדיהם. גירושין בהסכמה מומלץ מאד כהליך חלופי להליך הגירושין המוכר לנו ואפשר לעבור אותו בשלום בסיועם של עו”ד המתמחים בענייני משפחה ומציעים את שירותיהם לעומדים בפני הליך גירושין.

כיצד נעשה

כאשר כבר בחרו צדדים לחתום על הסכם גירושין בהסכמה, יכול ההסכם להיערך בין אם בסיועם של עורכי הדין המייצגים את כל אחד מהצדדים , או באמצעות עו”ד אחד המייצג את שני הצדדים. במסגרת ההסכם מוסכמות סוגיות רבות אשר מקבלות ביטוי בהליך הגירושין, הרלוונטיים לבני הזוג, בניהם משמורות ילדים  , והסדרי ראייתם ומזונות. רבים בוחרים לערוך הסכם גירושין בהסכמה על מנת לחסוך בהוצאות כספיות מיותרות ולהכניס את המשפחה לטלטלה רגשית ומעדיפים לבחור עורך דין משפחה המתמחה בגירושין בהסכמה על מנת לייעל ולזרז את ההליך, לפשט אותו וגם לאפשר לשני הצדדים להיות מעורבים בכך במידה שווה.

חשיבות ההליך

ככל שמבצעים את הליך החתימה על ההסכם וגם קביעתו של ההסכם בשלבים מוקדמים יותר, ככל שמקפידים להיעזר בשירותיהם של עורכי דין מקצועיים ומנוסים ומוודאים שהם אכן מתמחים בכך, כך אפשר לעבור את הליך הגירושין, בצורה טובה יותר. הסכם הגירושין אותו קובעים במסגרת זו כולל לרוב סעיפים רבים וגם מורכבים מאד. הליך גירושין באמצעות הגעה להסכם גירושין חוסכת עיכובים מיותרים.

רוצים לערוך הליך של גירושין בהסכמה ותוהים למי לפנות? חשוב לכם לעבור את הליך הגירושין ללא נזקים מיותרים או סבל לצדדים המעורבים בכך? אנחנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין, מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שישמח לסייע לכם ולהגיע לסכם המקובל על ידי שני הצדדים בקלות ובמהירות. מעוניינים במידע נוסף? התקשרו אלינו ישירות לטלפון 03-9643567.

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
דילוג לתוכן