הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים

הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים – כל מה שכדאי לדעת

אין ספק הליך גירושין יכול להיות מורכב, מעלה רגישויות ובעיות זוגיות לא פשוטות וגם כזה העשוי לגרור אחריו קשיים נוספים לכל הצדדים המעורבים, לרבות הילדים.

הסכם גירושין בהסכמה הוא פתרון שיכול לחסוך את הקושי הכרוך בהליך הפרידה והגירושין שלא בדרך הסכמה. הליך הגירושין בהסכמה הנו הליך מהיר יחסית, מורכב פחות תכנונית ורגשית ונכון הרבה יותר עבור בני הזוג וילדיהם. גירושין בהסכמה מומלץ מאד כהליך חלופי להליך הגירושין המוכר לנו ואפשר לעבור אותו בשלום בסיועם של עורכי דין המתמחים בענייני משפחה ומציעים את שירותיהם לעומדים בפני הליך גירושין.

כיצד נעשה הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים? 

כאשר כבר בחרו צדדים לחתום על הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים, יכול ההסכם להיערך בין אם בסיועם של עורכי הדין המייצגים את כל אחד מהצדדים , או באמצעות עורך דין אחד המייצג את שני הצדדים. במסגרת ההסכם מוסכמות סוגיות רבות אשר מקבלות ביטוי בהליך הגירושין, הרלוונטיים לבני הזוג, בניהם משמורות ילדים, הסדרי ראיה ומזונות. רבים בוחרים לערוך הסכם גירושין בהסכמה על מנת לחסוך בהוצאות כספיות מיותרות ולהכניס את המשפחה לטלטלה רגשית ומעדיפים לבחור עורך דין לענייני משפחה המתמחה בגירושין בהסכמה על מנת לייעל ולזרז את ההליך, לפשט אותו וגם לאפשר לשני הצדדים להיות מעורבים בכך במידה שווה.

חשיבות ההליך

ככל שמבצעים את הליך החתימה על ההסכם וגם קביעתו של ההסכם בשלבים מוקדמים יותר, ככל שמקפידים להיעזר בשירותיהם של עורכי דין מקצועיים ומנוסים ומוודאים שהם אכן מתמחים בכך, כך אפשר לעבור את הליך הגירושין, בצורה טובה יותר. הסכם הגירושין אותו קובעים במסגרת זו כולל לרוב סעיפים רבים וגם מורכבים מאד. הליך גירושין באמצעות הגעה להסכם גירושין חוסכת עיכובים מיותרים.

רוצים לערוך הליך של גירושין בהסכמה ותוהים למי לפנות? חשוב לכם לעבור את הליך הגירושין ללא נזקים מיותרים או סבל לצדדים המעורבים בכך? אנחנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין, מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שישמח לסייע לכם ולהגיע לסכם המקובל על ידי שני הצדדים בקלות ובמהירות.

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח’ ז’בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח’ הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן