הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים

הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים – מאפייניו של הליך זה

הליך גירושין בהסכמה ללא ילדים, וכפי שניתן להסיק מעצם שמו, הנו הליך שבו לא מעורבים ילדים, כלומר מדובר בזוג נשוי ללא ילדים, המעוניין להתגרש. הדבר פחות נפוץ, בהשוואה לגירושין עם ילדים, שכן מרבים הזוגות הנשואים בוחרים להביא לעולם ילדים, אולם בכל מקרה בין עם לבני הזוג ילדים או בין אם לאו, מדובר בהליך לא פשוט, הליך כואב ומורכב מאד המעורר אמוציות רבות ומצריך מהמעורבים בו להתמודד עם סוגיות מורכבות.

מהיר, פשוט ונוח הרבה יותר

ההחלטה להיפרד, לבחור בהליך של גירושין, היא החלטה לא פשוטה לכשעצמה. הדבר הופך אותה למורכבת עוד יותר כשעורבים בה ילדים, שכן אז יש לפרק תא משפחתי יציב, התא המשפחתי היחיד שמכירים הילדים. הליך כזה כולל התמודדות עם סוגיות מורכבות רבות, הקשורות בין היתר במשמרות הילדים, הסדרי ראייתם דמי מזונות ועוד, מה שמאריך את ההליך וגם כולל פרוצדורות שונות. גירושין בהסכמה ללא ילדים הוא פשוט הרבה יותר (באופן יחסי כמובן). הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים מקצר משמעותית את ההליך עצמו ומאפשר לשני בני הזוג לעבור אותו בשלום ללא נזקים מיותרים.

סיוע של עורך דין מקצועי כדי לקדם את ההליך

יחד עם זאת, עשויות לצוץ מחלוקות שונות במהלך קביעת הסכם גירושין בהסכמה, מחלוקות הקשורות לחלוקת הרכוש לדוגמא, שצברו הצדדים לאורך השנים כאשר בני הזוג חלקו שנים רבות יחדיו. אולם עצם היות הצדדים בהליך של הסכמה ופתוחים לקבל את ההחלטות מבלי להערים קשיים, מאפשרת להליך לעבור בצורה סבוכה וקשה פחות, תוך שמירת זכויות כל אחד מהצדדים.  הסתייעות בעורך דין מנוסה, המתמחה בעריכת הסכמי גירושין בהסכמה ללא ילדים, עורך דין מנוסה ומקצועי מאד שיוכל ללוות את הצדדים ולהציע להם את הדרך הנכונה להתמודד עם הגירושין, וגם כשלא מעורבים ילדים.

רוצים לעבור הליך של גירושין בהסכמה ללא ילדים בצורה הטובה ביותר? אצלנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין, תמצאו כתובת מקצועית שתשמח לסייע לכם וגם לערוך לכם הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים. מעוניינים בפרטים נוספים על המשרד שלנו? התקשרו לטלפון 03-9643567.

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח’ ז’בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח’ הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן