הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים

הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים – מאפייניו של הליך זה

הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים, וכפי שניתן להסיק מעצם שמו, הנו הליך שבו לא מעורבים ילדים, כלומר מדובר בזוג נשוי ללא ילדים, המעוניין להתגרש. הדבר פחות נפוץ, בהשוואה לגירושין עם ילדים, שכן מרבים הזוגות הנשואים בוחרים להביא לעולם ילדים, אולם בכל מקרה בין עם לבני הזוג ילדים או בין אם לאו, מדובר בהליך לא פשוט, הליך כואב ומורכב מאד המעורר אמוציות רבות ומצריך מהמעורבים בו להתמודד עם סוגיות מורכבות

מה שכדאי לדעת על הסכם גירושין

אין ספק הליך גירושין יכול להיות מורכב, מעלה רגישויות ובעיות זוגיות לא פשוטות וגם כזה העשוי לגרור אחריו קשיים נוספים לכל הצדדים המעורבים, לרבות הילדים.

הסכם גירושין בהסכמה הוא פתרון שיכול לחסוך את הקושי הכרוך בהליך הפרידה והגירושין שלא בדרך הסכמה. הליך הגירושין בהסכמה הנו הליך מהיר יחסית, מורכב פחות תכנונית ורגשית ונכון הרבה יותר עבור בני הזוג וילדיהם. גירושין בהסכמה מומלץ מאד כהליך חלופי להליך הגירושין המוכר לנו ואפשר לעבור אותו בשלום בסיועם של עורכי דין המתמחים בענייני משפחה ומציעים את שירותיהם לעומדים בפני הליך גירושין. מהיר, פשוט ונוח הרבה יותר

ההחלטה להיפרד, לבחור בהליך של גירושין, היא החלטה לא פשוטה לכשעצמה. הדבר הופך אותה למורכבת עוד יותר כשעורבים בה ילדים, שכן אז יש לפרק תא משפחתי יציב, התא המשפחתי היחיד שמכירים הילדים. הליך כזה כולל התמודדות עם סוגיות מורכבות רבות, הקשורות בין היתר במשמרות הילדים, הסדרי ראייתם דמי מזונות ועוד, מה שמאריך את ההליך וגם כולל פרוצדורות שונות. גירושין בהסכמה ללא ילדים הוא פשוט הרבה יותר (באופן יחסי כמובן). הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים מקצר משמעותית את ההליך עצמו ומאפשר לשני בני הזוג לעבור אותו בשלום ללא נזקים מיותרים.

כיצד נעשה הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים?

כאשר כבר בחרו צדדים לחתום על הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים, יכול ההסכם להיערך בין אם בסיועם של עורכי הדין המייצגים את כל אחד מהצדדים , או באמצעות עורך דין אחד המייצג את שני הצדדים. במסגרת ההסכם מוסכמות סוגיות רבות אשר מקבלות ביטוי בהליך הגירושין, הרלוונטיים לבני הזוג, בניהם משמורות ילדים, הסדרי ראיה ומזונות. רבים בוחרים לערוך הסכם גירושין בהסכמה על מנת לחסוך בהוצאות כספיות מיותרות ולהכניס את המשפחה לטלטלה רגשית ומעדיפים לבחור עורך דין לענייני משפחה המתמחה בגירושין בהסכמה על מנת לייעל ולזרז את ההליך, לפשט אותו וגם לאפשר לשני הצדדים להיות מעורבים בכך במידה שווה.

סיוע של עורך דין מקצועי כדי לקדם את ההליך

יחד עם זאת, עשויות לצוץ מחלוקות שונות במהלך קביעת הסכם גירושין בהסכמה, מחלוקות הקשורות לחלוקת הרכוש לדוגמא, שצברו הצדדים לאורך השנים כאשר בני הזוג חלקו שנים רבות יחדיו. אולם עצם היות הצדדים בהליך של הסכמה ופתוחים לקבל את ההחלטות מבלי להערים קשיים, מאפשרת להליך לעבור בצורה סבוכה וקשה פחות, תוך שמירת זכויות כל אחד מהצדדים.  הסתייעות בעורך דין מנוסה, המתמחה בעריכת הסכמי גירושין בהסכמה ללא ילדים, עורך דין מנוסה ומקצועי מאד שיוכל ללוות את הצדדים ולהציע להם את הדרך הנכונה להתמודד עם הגירושין, וגם כשלא מעורבים ילדים.

רוצים לעבור הליך של גירושין בהסכמה ללא ילדים בצורה הטובה ביותר? אצלנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין, תמצאו כתובת מקצועית שתשמח לסייע לכם וגם לערוך לכם הסכם גירושין בהסכמה ללא ילדים.

חשיבות ההליך

ככל שמבצעים את הליך החתימה על ההסכם וגם קביעתו של ההסכם בשלבים מוקדמים יותר, ככל שמקפידים להיעזר בשירותיהם של עורכי דין מקצועיים ומנוסים ומוודאים שהם אכן מתמחים בכך, כך אפשר לעבור את הליך הגירושין, בצורה טובה יותר. הסכם הגירושין אותו קובעים במסגרת זו כולל לרוב סעיפים רבים וגם מורכבים מאד. הליך גירושין באמצעות הגעה להסכם גירושין חוסכת עיכובים מיותרים.

רוצים לערוך הליך של גירושין בהסכמה ותוהים למי לפנות? חשוב לכם לעבור את הליך הגירושין ללא נזקים מיותרים או סבל לצדדים המעורבים בכך? אנחנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין, מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שישמח לסייע לכם ולהגיע לסכם המקובל על ידי שני הצדדים בקלות ובמהירות.

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח' ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח' הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן