עורך דין גירושין במרכז

עורך דין גירושין במרכז

עמדנו לעיל על החשיבות הרבה שבקבלת ייצוג משפטי של עורך דין במסגרת הליך הגירושין. עתה חשוב להתייחס גם לבחירת עורך דין גירושין במרכז לייצוג, אז עלינו לתת את הדעת לשני פרמטרים מרכזיים: מיקומו של עורך הדין וטיב השירות שנקבל. למיקום הגאוגרפי של עורך דין חשיבות רבה על מנת שהלקוח יוכל להגיע למשרדו בקלות מביתו או ממקום העבודה. לכן מומלץ לפנות אל עורך דין גירושין במרכז אשר הגישה אלינו נוחה הן ברכב והן בתחבורה ציבורית.

במסגרת הליך הגירושין, מתקיימות מספר פגישות בין הלקוח עורך דין גירושין במרכז, החל מפגישת הייעוץ הראשונה וכלה במפגשים לצורך הכנה להליך הגישור ביחידת הסיוע, דיונים בבתי המשפט וכיו"ב. על כן, עורך דין גירושין במרכז הוא האלטרנטיבה הטובה ביותר עבור הלקוח, אשר לא צריך להפסיד זמן עבודה ואת זמנו עם הילדים על מנת להיפגש עם עורך דינו ולקדם את ההליך המשפטי.

הליך גירושין הוא הליך משפטי ורגשי מורכב. בפן המשפטי, נדונות סוגיות הרות גורל כגון חלוקת הרכוש ומשמורת הילדים. בפן הרגשי, מדובר בסיומו של קשר הנישואין ובפירוקו של התא המשפחתי וזוהי תקופה לא קלה. משכך, זקוק כל אחד מן הצדדים לייצוג של עורך דין גירושין במרכז אשר ישמור על זכויותיו המשפטיות וכן יהווה כתף מבינה בתקופה לא פשוטה זו.

ליצירת קשר לחצו כאן

פנייה לייעוץ וייצוג משפטי

כאשר מתקבלת החלטה על גירושין, נדרשים בני הזוג להתמודד עם סוגיות משפטיות אשר להן השפעה מרחיקת לכת על חייהם. על מנת לשמור על זכויותיהם בגירושין, זקוקים הם לשירותיהם של עורכי דין במרכז, אשר יעניקו להם הגנה משפטית מלאה. עורך הדין מלווה את הלקוח מהשלב הראשון של הליך הגירושין שתחילתו בהגשת בקשה ליישוב סכסוך. במסגרתה, מחויבים הצדדים לקיים מספר פגישות גישור במטרה לגבש הסכם גירושין.

היה והליך זה המתקיים ביחידות הסיוע של בתי המשפט צלח, הרי זה מצוין, אך כפי שקורה במקרים רבים, הצדדים לא מגיעים לעמק השווה במסגרת זו וממשיכים את הליך הגירושין בפני מגשר פרטי או פונים לערכאות המשפטיות. עורכי דין בוחנים כל מקרה על פי נסיבותיו ומתווים את האסטרטגיה לניהול התיק, במטרה לשמור באופן המירבי ביותר על זכויות הלקוח.

שירות משפטי טוב

לצד המיקום הגאוגרפי של עורך דין גירושין במרכז, שהוא פרמטר טכני יותר, פנינו צריכים להביט כמובן על טיב השירות המשפטי שנקבל. הגנה משפטית טובה באה לידי ביטוי במתן מענה מקיף ללקוח, תוך הקפדה על טיפול יעיל התואם את נסיבות המקרה ואת העדפותיו של הלקוח. בנוסף לזאת, שירות משפטי טוב הוא גם מתן יחס אישי ואמפתי. עורכי דין גירושין במרכז מודעים היטב לכך כי הם אינם עוסקים בסוגיות כלכליות גרידא, אלא בדיני נפשות ולכל הישג בהליך הגירושין יש גם חשיבות ומשמעות רגשית רבה, שאין להקל בה ראש.

על כן, נוהגים הם ברגישות המתאימה, בסבלנות ואדיבות כלפי הלקוח, מתוך הבנה כי מדובר בתקופה אישית לא קלה עבורו. לא פעם חווה הלקוח התלבטויות רבות באשר לסוגיות השונות ותפקידו של עו"ד גירושין במרכז הוא לספק לו את כל המידע המשפטי, לפרוס בפניו את האפשרויות השונות ולסייע לו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורו.

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח' ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח' הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן