עורך דין גירושין בראשון לציון

עומדים בפני הליך גירושין? אתם בוודאי יודעים כי הנכם זקוקים לייצוג משפטי מקצועי. תפקידו של עורך דין גירושין בראשון לציון הוא להגן על האינטרסים שלכם בהליך הגירושין ולוודא כי זה מתנהל באופן היעיל ביותר. הדרך הטובה ביותר לעשות כן היא באמצעות גירושין בהסכמה.

ליצירת קשר לחצו כאן

שלבי הליך הגירושין

הליך הגירושין נפתח בבקשה ליישוב סכסוך המוגשת לבית המשפט לעניני משפחה או לבית הדין הרבני. במסגרתה, יוזמנו בני הזוג למספר ישיבות גישור אשר ינוהלו על ידי עובד/ת סוציאלי/ת מטעם יחידת הסיוע של בית המשפט. לפגישה הראשונה מחויבים בני הזוג להגיע לבדם, אולם לאחר מכן, רשאים הם להיות מיוצגים על ידי עו”ד בראשון לציון. תפקידה של יחידת הסיוע הוא לנסות ולסיים את סכסוך הגירושין בפשרה.

היה וניסיון זה נשא פרי, יחתמו בני הזוג על הסכם גירושין ובזאת יבוא על סיומו ההליך המשפטי. במקרה שלא, פתוחה בפני הצדדים האפשרות להגשת תביעות בעניני הגירושין, כאשר לצד אשר הגיש את הבקשה ליישוב סכסוך קימת הזכות למשך 15 יום לבחור לאיזו ערכאה לפנות. אולם עורכי דין גירושין בראשון לציון ממליצים בדרך כלל לתת הזדמנות נוספת להידברות ופשרה, טרם עוברים לנהל את הליך הגירושין בערכאות.

גירושין בהסכמה

למה צריכים עורך דין גירושין בראשון לציון? זוגות רבים סבורים והדבר אך הגיוני, כי אם לא צלח ניסיון הגישור הראשון, אזי אין מנוס מלנהל את גירושיהם בערכאות משפטיות. אולם המציאות מלמדת כי גם כאשר לא הייתה התקדמות משמעותית בהליך הגישור במסגרת יחידת הסיוע, גירושין בהסכמה הם עדיין אפשרות ממשית. הכיצד? באמצעות פנייה אל עורך דין גירושין בראשון בעל הכשרה כמגשר. המומחיות המשפטית בדיני משפחה וגירושין, לצד הניסיון המקצועי, מגדילים משמעותית את הסיכוי לגישור מוצלח אשר יביא לחתימה על הסכם גירושין.

כמי שניהל עשרות הליכי גישור גירושין, עו”ד גירושין בראשון לציון, יודע לזהות ולמקד את סלעי המחלוקת בין הצדדים ולהביאם לכדי פשרה הוגנת בכל סוגיה העומדת על הפרק. עורכי דין מזכירים כי גירושין בהסכמה חוסכים לבני הזוג עלויות רבות, כמו גם את המתחים הנפשיים והזמן הכרוכים בניהול ההליך בערכאות. לכן, חשוב וכדאי לתת צ’אנס נוסף לגישור.

עורכת דין גירושין בראשון

קיבלתם החלטה על גירושין? שוקלים ללכת לדרככם הנפרדות? פנו אל עורך דין גירושין בראשון לציון לייעוץ וייצוג משפטי. מטרתו של עורך הדין המייצג היא לשמור על זכויותיכם בהליך המשפטי, כאשר הדרך הטובה ביותר לעשות כן, היא באמצעות גירושין בהסכמה. בני הזוג מנהלים, בעזרתם של עורכי דין משא ומתן על הסוגיות השונות ומגבשים אט אט הסכמות בכל נושא: חלוקת הרכוש, משמורת ילדים ודמי המזונות. מדוע כדאי לתת הזדמנות לדרך הפשרה? ראשית, משום שהחוק מחייב את בני הזוג ממילא לקיים מספר פגישות גישור ביחידות הסיוע, טרם יוכלו להגיש תביעות זה כנגד זו.

על כן, נכון יהיה מצד בני הזוג לנסות ולהגיע להסכמות. יתרה מזו, אף אם בשלב הראשוני לא צלח ניסיון הגישור, הרי שפנייה למגשר פרטי יכולה להביא את הצדדים לעמק השווה. בכך, יחסכו בני הזוג את העלויות הכרוכות בניהול הגירושין בערכאות ויוכלו לסיים את קשר הנישואין באופן המכובד ביותר, ללא הסלמת המתח ביניהם, כפי שקורה לרוב בניהול מאבק משפטי.

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
דילוג לתוכן