עורך דין גירושין בראשון לציון

עורך דין גירושין בראשון לציון

קיבלתם החלטה על גירושין? שוקלים ללכת לדרככם הנפרדות? פנו אל עורך דין גירושין בראשון לציון לייעוץ וייצוג משפטי. מטרתו של עורך הדין המייצג היא לשמור על זכויותיכם בהליך המשפטי, כאשר הדרך הטובה ביותר לעשות כן, היא באמצעות גירושין בהסכמה. בני הזוג מנהלים, בעזרתם של עורכי דין משא ומתן על הסוגיות השונות ומגבשים אט אט הסכמות בכל נושא: חלוקת רכוש, משמורת ילדים ודמי המזונות. מדוע כדאי לתת הזדמנות לדרך הפשרה? ראשית, משום שהחוק מחייב את בני הזוג ממילא לקיים מספר פגישות גישור ביחידות הסיוע, טרם יוכלו להגיש תביעות זה כנגד זו.

על כן, נכון יהיה מצד בני הזוג לנסות ולהגיע להסכמות. יתרה מזו, אף אם בשלב הראשוני לא צלח ניסיון הגישור, הרי שפנייה למגשר פרטי יכולה להביא את הצדדים לעמק השווה. בכך, יחסכו בני הזוג את העלויות הכרוכות בניהול הגירושין בערכאות ויוכלו לסיים את קשר הנישואין באופן המכובד ביותר, ללא הסלמת המתח ביניהם, כפי שקורה לרוב בניהול מאבק משפטי.

עומדים בפני הליך גירושין? אתם בוודאי יודעים כי הנכם זקוקים לייצוג משפטי מקצועי. תפקידו של עורך דין גירושין בראשון לציון הוא להגן על האינטרסים שלכם בהליך הגירושין ולוודא כי זה מתנהל באופן היעיל ביותר. הדרך הטובה ביותר לעשות כן היא באמצעות גירושין בהסכמה.

להתקשרות מהירה עם מיטל לחץ עליי

שלבי הליך הגירושין

הליך הגירושין נפתח בבקשה ליישוב סכסוך המוגשת אל בית דין לענייני משפחה ואל בית הדין הרבני. במסגרתה, יוזמנו בני הזוג למספר ישיבות גישור אשר ינוהלו על ידי עובד/ת סוציאלי/ת מטעם יחידת הסיוע של בית המשפט. לפגישה הראשונה מחויבים בני הזוג להגיע לבדם, אולם לאחר מכן, רשאים הם להיות מיוצגים על ידי עו"ד בראשון לציון. תפקידה של יחידת הסיוע הוא לנסות ולסיים את סכסוך הגירושין בפשרה.

היה וניסיון זה נשא פרי, יחתמו בני הזוג על הסכם גירושין ובזאת יבוא על סיומו ההליך המשפטי. במקרה שלא, פתוחה בפני הצדדים האפשרות להגשת תביעות בעניני הגירושין, כאשר לצד אשר הגיש את הבקשה ליישוב סכסוך קימת הזכות למשך 15 יום לבחור לאיזו ערכאה לפנות. אולם עורכי דין גירושין בראשון לציון ממליצים בדרך כלל לתת הזדמנות נוספת להידברות ופשרה, טרם עוברים לנהל את הליך הגירושין בערכאות.

גירושין בהסכמה

למה צריכים עורך דין גירושין בראשון לציון? זוגות רבים סבורים והדבר אך הגיוני, כי אם לא צלח ניסיון הגישור הראשון, אז אין מנוס מלנהל את גירושיהם בערכאות משפטיות. אולם המציאות מלמדת כי גם כאשר לא הייתה התקדמות משמעותית בהליך הגישור במסגרת יחידת הסיוע, גירושין בהסכמה הם עדיין אפשרות ממשית. הכיצד? באמצעות פנייה אל עורך דין גירושין בראשון לציון בעל הכשרה כמגשר. המומחיות המשפטית בדיני משפחה וגירושין, לצד הניסיון המקצועי, מגדילים משמעותית את הסיכוי לגישור מוצלח אשר יביא לחתימה על הסכם גירושין.

כמי שניהל עשרות הליכי גישור גירושין, עורך דין גירושין בראשון לציון, יודע לזהות ולמקד את סלעי המחלוקת בין הצדדים ולהביאם לכדי פשרה הוגנת בכל סוגיה העומדת על הפרק. עורכי דין מזכירים כי גירושין בהסכמה חוסכים לבני הזוג עלויות רבות, כמו גם את המתחים הנפשיים והזמן הכרוכים בניהול ההליך בערכאות. לכן, חשוב וכדאי לתת צ'אנס נוסף לגישור.

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח' ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח' הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן