עורך דין גירושין בתל אביב

עומדים בפני הליך גירושין או שוקלים להתגרש? כדי שתוכלו להיערך כראוי להליך המשפטי ולשמור על זכויותיכם, פנו אל עורך דין גירושין בתל אביב לייעוץ וייצוג משפטי. באיזה שלב צריך לפנות לעורך דין? מהן הסוגיות המרכזיות שעולות בהליך הגירושין וכיצד נדע לבחור נכון את עורך הדין לייצוג?

עורך דין גירושין תל אביב – באיזה שלב לפנות?

ההחלטה להתגרש היא אחת ההחלטות הקשות ביותר שאדם מקבל בחייו ומשכך, כרוך הדבר בדרך כלל בלא מעט התלבטויות. הנטייה הטבעית של רוב האנשים היא לפנות אל עורכי דין גירושין בתל אביב רק כאשר הם חשים נחושים בדעתם לסיים את קשר הנישואין. אולם, הניסיון מלמד כי נכון יותר לפנות לקבלת ייעוץ משפטי כבר בשלב הראשוני, אף טרם התקבלה החלטה סופית בעניין הגירושין והסיבה לכך פשוטה.

קשה מאוד לקבל החלטה מושכלת לעניין הגירושין, ללא שבידי בני הזוג כל המידע אודות ההליך: השפעותיו על אורח חייהם של בני הזוג, הן מבחינה כלכלית והן בכל הנוגע למשמורת הילדים והקשר עמם, משכו של ההליך, העלויות הכרוכות בו ונתונים נוספים. היות שהבנה אמיתית ומלאה של אלו איננה מתאפשרת ללא קבלת ייעוץ משפטי של עורך דין גירושין בתל אביב, מומלץ לפנות לייעוץ בשלב מוקדם ולאחריו, לקבל את ההחלטה המתאימה.

הסוגיות המרכזיות בגירושין

מטבע הדברים, בכל הליך של גירושין, הסוגיות המשפטיות שעולות הן תלוי נסיבות המקרה הספציפי. אולם, ככלל, מדובר בארבע סוגיות מרכזיות, אשר בכולן מטפלת עורכת דין גירושין תל אביב:
– קבלת הגט: על מנת לסיים את קשר הנישואין, עורכי דין גירושין תל אביב מטפלים בסידור הגט, כאשר עניין זה הוא בסמכותו הבלעדית של בית הדין הרבני.
חלוקת הרכוש: כל הרכוש המשותף יחולק בין בני הזוג, אם על פי הסכם ממון, אם בחלוקה שווה על פי חוק ואם על פי הסכמה אחרת בין הצדדים.

משמורת הילדים: היה ולבני הזוג יש ילדים, עו”ד גירושין בתל אביב יטפל בסוגיית המשמורת, כאשר ישנן שתי אפשרויות, משמורת מלאה או משמורת משותפת.
– מזונות: במסגרת הליך הגירושין, יכול ותוגש תביעה למזונות אישה וכאשר יש לבני הזוג ילדים, יש לקבוע את גובה תשלום מזונות הילדים.

כיצד בוחרים עורך דין גירושין בתל אביב?

להליך הגירושין השלכות רבות על חייהם של בני הזוג. משכך, עליהם לבחור בצורה נבונה ושקולה את עורך הדין המייצג, אשר יפעל לשמירה אופטימאלית על זכויותיהם בהליך המשפטי. אלו פרמטרים יש לשקול בעת בחירת עורכי דין גירושין תל אביב?

– עורך הדין מתמחה בהליכי גירושין: מקצועי עריכת הדין הוא רחב מאוד ולכן חשוב מאוד לפנות אל עורך דין המתמחה בדיני משפחה וגירושין. כמו כן יש לוודא כי זהו תחום עיסוקו המרכזי של עורך הדין וכי הוא בעל ניסיון מקצועי רב.
– הסמכה כמגשר: הדרך הטובה ביותר לנהל הליך גירושין היא בגישה של פשרה. עורך דין גירושין בתל אביב אשר לו גם הסמכה כמגשר, יודע לנהל משא ומתן יעיל וממוקד, במסגרתו, ישמור מחד על האינטרסים של הלקוח ומאידך יקדם פשרה הוגנת ויחתור לחתימה על הסכם גירושין.

– סבלנות ואדיבות: הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק בגירושין הן רגישות מאוד ואין אנו עוסקים בסכסוך עסקי בין זרים. לכן, כדאי לבחור עו”ד גירושין בתל אביב המתנהל ברגישות המתאימה כלפי הלקוח, לצד מתן הפתרונות המשפטיים הטובים ביותר.

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח’ ז’בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח’ הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן