עורך דין גירושין מומלץ

עורך דין גירושין מומלץ

לבחירת עורך הדין יש חשיבות עליונה בהליך הגירושין, על מנת לשמור על זכויותיכם בכל הרבדים, באופן הטוב ביותר. מחפשים עורך דין מקצועי ואמין ותוהים מה חשוב לדעת? להלן קווים לדמותם של עורכי דין מומלצים לגירושין:
1. אתר אינטרנט מקצועי: חפשו את שמו של עורך הדין ברשת, כנסו לאתר שלו והתרשמו. האם יש בו תיאור מקיף אודות עורך הדין, השכלתו, ניסיונו ותחומי התמחותו? האם יש באתר מאמרים משפטיים מקצועיים בסוגיות בהן עוסק עורך הדין? אם כן, הגעתם למקום הנכון.

2. המלצות: עורך דין גירושין מומלץ הוא בעל המלצות מלקוחות קודמים אשר ייצג והיו שבעי רצון הן מהתוצאה המשפטית והן מהיחס האישי שקיבלו לאורך הליך הגירושין. סיומו של קשר הנישואין ופירוק התא המשפחתי אינם עניין קל ולכן, אדיבות וסבלנות הם פרמטרים חשובים בבחירת עורך הדין.

3. הישגים משפטיים: פרמטר נוסף אשר יסייע לכם לבחור עורך דין מומלץ לגירושין הנו כמובן הישגיו המשפטיים של עורך הדין. מדובר בניצחונות בתיקים בהם טיפל, לרבות פסקי דין חשובים בתחום המשפחה בהם לקח חלק.

מי הוא עורך דין גירושין מומלץ ? עומדים בפני הליך גירושין? הצעד הראשון הוא בחירת עורך דין מומחה לגירושין. במאמר זה נציג קווים לדמותו של עורך הדין המתאים, נסביר מהן הסוגיות המרכזיות העומדות על הפרק בעת גירושין ונענה על השאלה החשובה: האם בני זוג יכולים לשכור עו"ד משותף.

ליצירת קשר לחצו כאן

סוגיות מרכזיות בגירושין

מטבע הדברים, ישנם הבדלים בין הליכי גירושין שונים, על פי נסיבות המקרה. כך למשל, בני זוג אשר היו נשואים זמן רב, צברו בדרך כלל רכוש משמעותי ועתה יש לבצע הליך מסודר של חלוקת הרכוש, לרבות פירוק שיתוף במקרקעין. זאת בשונה מזוג צעיר המתגרש אחרי נישואים קצרים, שם לרוב עורך דין גירושין מומלץ אינו נדרש לסוגיית הרכוש באופן מהותי, אם בכלל. כאשר מדובר על גירושין עם ילדים, עומדים על הפרק נושאי המשמורת והמזונות, המהווים לא אחת גורם מרכזי למחלוקת בין הצדדים.

זאת לעומת בני זוג ללא ילדים, אשר סידור הגט הוא לרוב הסוגיה המרכזית בה יש לטפל. זוהי יכולה להיות פרוצדורה פשוטה, אך בתנאי כי יש הסכמה הדדית בדבר הגירושין. אולם כאשר אחד מבני הזוג אינו מעוניין להיפרד, עורכי דין מומלצים לגירושין נדרשים לתת מענה למצב של סרבנות גט.

פנייה לעורך דין משותף

לא אחת, זוגות העומדים בפני גירושין, שוקלים לפנות אל עורך דין משותף. מדובר בהחלט באפשרות טובה וחיובית, אך זו רלוונטית רק כאשר בין בני הזוג קיימת הסכמה על הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק. אז, יוכל עורך דין גירושין מומלץ, לערוך לבני הזוג הסכם גירושין, להביאו לאישורה של הערכאה המשפטית והצדדים יוכלו ללכת לדרכם הנפרדת ולהתחיל דף חדש. לחילופין, במצב שבו קיימת הסכמה במרבית הנושאים וישנה נכונות להידברות והגעה לפשרה, גם אז פנייה לעורך דין משותף יכולה להתאים.

אולם, קיומן של מחלוקות עמוקות במרבית ענייני הגירושין, מחייבת כי כל אחד מן הצדדים יהיה מיוצג על ידי עו"ד מטעמו. במסגרת התקשרותו של כל צד עם עורך דינו, תגובש האסטרטגיה המשפטית ויחל משא ומתן באמצעות עורכי הדין לגיבוש הסכם גירושין במקביל או במקום ניהול ההליך בערכאות.

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח' ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח' הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן