עורך דין גירושין מומלץ

ליצירת קשר לחצו כאן

מי הוא עורך דין גירושין מומלץ ? עומדים בפני הליך גירושין ? הצעד הראשון הוא בחירת עו”ד מומלץ לענייני גירושין. במאמר זה נציג קווים לדמותו של עורך הדין המתאים, נסביר מהן הסוגיות המרכזיות העומדות על הפרק בעת גירושין ונענה על השאלה החשובה: האם בני זוג יכולים לשכור עו”ד משותף.

עורך דין גירושין מומלץ

לבחירת עורך הדין יש חשיבות עליונה בהליך הגירושין, על מנת לשמור על זכויותיכם בכל הרבדים, באופן הטוב ביותר. מחפשים עורך דין מקצועי ואמין ותוהים מה חשוב לדעת? להלן קווים לדמותם של עורכי דין מומלצים לגירושין:
1. אתר אינטרנט מקצועי: חפשו את שמו של עורך הדין ברשת, כנסו לאתר שלו והתרשמו. האם יש בו תיאור מקיף אודות עורך הדין, השכלתו, ניסיונו ותחומי התמחותו? האם יש באתר מאמרים משפטיים מקצועיים בסוגיות בהן עוסק עורך הדין? אם כן, הגעתם למקום הנכון.

2. המלצות: עורך דין גירושין מומלץ הוא בעל המלצות מלקוחות קודמים אשר ייצג והיו שבעי רצון הן מהתוצאה המשפטית והן מהיחס האישי שקיבלו לאורך הליך הגירושין. סיומו של קשר הנישואין ופירוק התא המשפחתי אינם עניין קל ולכן, אדיבות וסבלנות הם פרמטרים חשובים בבחירת עורך הדין.

3. הישגים משפטיים: פרמטר נוסף אשר יסייע לכם לבחור עו”ד מומלץ לגירושין הנו כמובן הישגיו המשפטיים של עורך הדין. מדובר בניצחונות בתיקים בהם טיפל, לרבות פסקי דין חשובים בתחום המשפחה בהם לקח חלק.

סוגיות מרכזיות בגירושין

מטבע הדברים, ישנם הבדלים בין הליכי גירושין שונים, על פי נסיבות המקרה. כך למשל, בני זוג אשר היו נשואים זמן רב, צברו בדרך כלל רכוש משמעותי ועתה יש לבצע הליך מסודר של חלוקת הרכוש, לרבות פירוק שיתוף במקרקעין. זאת בשונה מזוג צעיר המתגרש אחרי נישואים קצרים, שם לרוב עו”ד גירושין מומלץ אינו נדרש לסוגיית הרכוש באופן מהותי, אם בכלל. כאשר מדובר על גירושין עם ילדים, עומדים על הפרק נושאי המשמורת והמזונות, המהווים לא אחת גורם מרכזי למחלוקת בין הצדדים.

זאת לעומת בני זוג ללא ילדים, אשר סידור הגט הוא לרוב הסוגיה המרכזית בה יש לטפל. זוהי יכולה להיות פרוצדורה פשוטה, אך בתנאי כי יש הסכמה הדדית בדבר הגירושין. אולם כאשר אחד מבני הזוג אינו מעוניין להיפרד, עורכי דין מומלצים לגירושין נדרשים לתת מענה למצב של סרבנות גט.

פנייה לעורך דין משותף

לא אחת, זוגות העומדים בפני גירושין, שוקלים לפנות אל עו”ד משותף. מדובר בהחלט באפשרות טובה וחיובית, אך זו רלוונטית רק כאשר בין בני הזוג קיימת הסכמה על הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק. אז, יוכל עורך דין גירושין מומלץ, לערוך לבני הזוג הסכם גירושין, להביאו לאישורה של הערכאה המשפטית והצדדים יוכלו ללכת לדרכם הנפרדת ולהתחיל דף חדש. לחילופין, במצב שבו קיימת הסכמה במרבית הנושאים וישנה נכונות להידברות והגעה לפשרה, גם אז פנייה לעורך דין משותף יכולה להתאים.

אולם, קיומן של מחלוקות עמוקות במרבית ענייני הגירושין, מחייבת כי כל אחד מן הצדדים יהיה מיוצג על ידי עו”ד מטעמו. במסגרת התקשרותו של כל צד עם עורך דינו, תגובש האסטרטגיה המשפטית ויחל משא ומתן באמצעות עורכי הדין לגיבוש הסכם גירושין במקביל או במקום ניהול ההליך בערכאות.

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
דילוג לתוכן