איך לבחור עורך דין גירושין?

מתלבטים? פנו לייעוץ אצל עורך דין גירושין

מטבע הדברים, מרבית הזוגות ניגשים לייעוץ משפטי רק כאשר הם בטוחים בהחלטתם להתגרש. אולם למעשה, גם אם הנכם מתלבטים מומלץ לפנות אל עורך דין משפחה.

מדוע? ראשית, על מנת שתכירו את טיבו של ההליך ומה עתיד לקרות בו, אז תוכלו לקבל החלטה שקולה האם אתם רוצים להתגרש והאם העיתוי לגירושין הוא הנכון ביותר, מבחינה כלכלית ואישית גם יחד.

שנית, עורך דין גירושין ינחה אתכם כיצד עליכם להתנהל מעתה ואילך, על מנת להיות מוכנים יותר לגירושין, היה ותחליטו כי זהו הצעד הנכון עבורכם. כך למשל, עורכי דין גירושין מנחים את הלקוח להתחיל באיסוף מסמכים כלכליים, יהיו אלו תלושי שכר של בני הזוג, הלוואות, תדפיסי קופות גמל וכיו"ב. כמו כן, במקרה המצער של בגידה, עורך דין גירושין ימליץ לאסוף ראיות לעניין זה על מנת שניתן יהיה לעשות בהן שימוש במקרה הצורך.

קיבלתם החלטה להתגרש? הצעד הראשון הוא פנייה אל עורך דין גירושין , על מנת שתקבלו את כל המידע הדרוש לכם, תוכלו להיערך בהתאם ולשמור על הזכויות שלכם בהליך המשפטי. חוששים ממאבק משפטי בערכאות? אל דאגה, תוכלו לנהל את הליך גירושין בדרך של הסכמה באמצעות גישור.  עורך דין גירושין חשוב מאד.

ליצירת קשר לחצו כאן

זכויות בהליך הגירושין – עורך דין גירושין

ההחלטה להתגרש היא ללא ספק בראש ובראשונה החלטה אישית, של סיום הזוגיות ופירוק התא המשפחתי. אולם, חשוב לזכור כי להליך הגירושין יש גם השלכות משפטיות וכלכליות מהותיות ביותר ולכן זקוקים הצדדים לייצוג משפטי מקצועי של עורך דין לגירושין.

תפקידו של עורך הדין הוא לשמור על זכויות הלקוח בכל המישורים, החל מסידור הגט וכלה בחלוקת הרכוש, משמורת ילדים וסוגיית המזונות. כמו כן, הליך הגירושין מעלה לעיתים קרובות את הצורך בפירוק שיתוף במקרקעין, למשל, של דירת המגורים וכנסי נדל"ן אחרים שבבעלות בני הזוג.

כיצד שומרים עורכי דין לגירושין על זכויות לקוחותיהם? על ידי גיבוש אסטרטגיה מתאימה לניהול תיק הגירושין, הגשת כל הבקשות הדרושות כגון בקשה ליישוב סכסוך, בקשה למתן סעדים זמניים וכיו"ב. כמו כן, עורך הדין פועל במקביל לקידום הידברות ופשרה בתיק הגירושין, בהתאם להעדפות הלקוח וזאת על מנת לחסוך לו את הצורך בניהול מאבק משפטי בערכאות ולסיים את הליך הגירושין מוקדם ככל האפשר ובתוצאה משפטית טובה.

עורך דין גירושין

גישור גירושין

למה צריך עורכי דין גירושין? כאשר ישנה נכונות מצד שני בני הזוג להידבר ולסיים את הליך הגירושין בצורה מכובדת והוגנת, הליך הגישור הוא האלטרנטיבה הטובה ביותר. כלי זה הוכח כאפקטיבי מאוד בפתרון סכסוכים, לרבות הליכי גירושין.

כאשר הוא חוסך לצדדים עלויות רבות, זמן רב וחשוב מכל, מאפשר להם לשמור על יחס מכבד זה כלפי זו ולפן זה חשיבות יקרה מפז כאשר לבני הזוג יש

ילדים משותפים. עורך דין לגירושין המשמש גם כמגשר הוא הכתובת הטובה ביותר לניהול הליך גישור וכדאי לפנות אליו מייד בתום ההליך ביחידת הסיוע של בתי המשפט.

לא פעם, ניסיונות הגישור במסגרת זו אינם צולחים אולם פנייה למגשר פרטי יכולה לקדם תוך זמן קצר פשרה הוגנת בין הצדדים ולהביאם לחתימה על הסכם גירושין. ההסכם מוגש באמצעות עורך דין לגירושין לאישורו של בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני, מקבל תוקף של פסק דין מחייב וכך יכולים בני הזוג להמשיך הלאה בחייהם.

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח' ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח' הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן