עורך דין גירושין

קיבלתם החלטה להתגרש? הצעד הראשון הוא פנייה אל עורך דין גירושין , על מנת שתקבלו את כל המידע הדרוש לכם, תוכלו להיערך בהתאם ולשמור על הזכויות שלכם בהליך המשפטי. חוששים ממאבק משפטי בערכאות? אל דאגה, תוכלו לנהל את הליך הגירושין בדרך של הסכמה באמצעות גישור.  עו ד גירושין חשוב מאד.

ליצירת קשר לחצו כאן

מתלבטים? פנו לייעוץ משפטי – עו”ד לגירושין

מטבע הדברים, מרבית הזוגות ניגשים לייעוץ משפטי רק כאשר הם בטוחים בהחלטתם להתגרש. אולם למעשה, גם אם הנכם מתלבטים מומלץ לפנות אל עורך דין גירושין. מדוע? ראשית, על מנת שתכירו את טיבו של ההליך ומה עתיד לקרות בו, אז תוכלו לקבל החלטה שקולה האם אתם רוצים להתגרש והאם העיתוי לגירושין הוא הנכון ביותר, מבחינה כלכלית ואישית גם יחד.

שנית, עורך דין גירושין ינחה אתכם כיצד עליכם להתנהל מעתה ואילך, על מנת להיות מוכנים יותר לגירושין, היה ותחליטו כי זהו הצעד הנכון עבורכם. כך למשל, עורכי דין גירושין מנחים את הלקוח להתחיל באיסוף מסמכים כלכליים, יהיו אלו תלושי שכר של בני הזוג, הלואות, תדפיסי קופות גמל וכיו”ב. כמו כן, במקרה המצער של בגידה, עו”ד גירושין ימליץ לאסוף ראיות לעניין זה על מנת שניתן יהיה לעשות בהן שימוש במקרה הצורך.

זכויות בהליך הגירושין – עורך דין גירושים

ההחלטה להתגרש היא ללא ספק בראש ובראשונה החלטה אישית, של סיום הזוגיות ופירוק התא המשפחתי. אולם, חשוב לזכור כי להליך הגירושין יש גם השלכות משפטיות וכלכליות מהותיות ביותר ולכן זקוקים הצדדים לייצוג משפטי מקצועי של עורך דין לגירושין. תפקידו של עורך הדין הוא לשמור על זכויות הלקוח בכל המישורים, החל מסידור הגט וכלה בחלוקת הרכוש, משמורת הילדים וסוגיית המזונות. כמו כן, הליך הגירושין מעלה לעיתים קרובות את הצורך בפירוק שיתוף במקרקעין, למשל, של דירת המגורים וכנסי נדל”ן אחרים שבבעלות בני הזוג.

כיצד שומרים עורכי דין לגרושין על זכויות לקוחותיהם? על ידי גיבוש אסטרטגיה מתאימה לניהול תיק הגירושין, הגשת כל הבקשות הדרושות כגון בקשה ליישוב סכסוך, בקשה למתן סעדים זמניים וכיו”ב. כמו כן, עורך הדין פועל במקביל לקידום הידברות ופשרה בתיק הגירושין, בהתאם להעדפות הלקוח וזאת על מנת לחסוך לו את הצורך בניהול מאבק משפטי בערכאות ולסיים את הליך הגירושין מוקדם ככל האפשר ובתוצאה משפטית טובה.

 גישור גירושין

למה צריך עורכי דין גירושים? כאשר ישנה נכונות מצד שני בני הזוג להידבר ולסיים את הליך הגירושין בצורה מכובדת והוגנת, הליך הגישור הוא האלטרנטיבה הטובה ביותר. כלי זה הוכח כאפקטיבי מאוד בפתרון סכסוכים, לרבות הליכי גירושין, כאשר הוא חוסך לצדדים עלויות רבות, זמן רב וחשוב מכל, מאפשר להם לשמור על יחס מכבד זה כלפי זו ולפן זה חשיבות יקרה מפז כאשר לבני הזוג יש ילדים משותפים. עורך דין לגירושין המשמש גם כמגשר הוא הכתובת הטובה ביותר לניהול הליך גישור וכדאי לפנות אליו מייד בתום ההליך ביחידת הסיוע של בתי המשפט.

לא פעם, ניסיונות הגישור במסגרת זו אינם צולחים אולם פנייה למגשר פרטי יכולה לקדם תוך זמן קצר פשרה הוגנת בין הצדדים ולהביאם לחתימה על הסכם גירושין. ההסכם מוגש באמצעות עורך דין לגרושין לאישורו של בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני, מקבל תוקף של פסק דין מחיב וכך יכולים בני הזוג להמשיך הלאה בחייהם.

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
דילוג לתוכן