עורך דין הסכם ממון ראשון לציון

עורך דין הסכם ממון ראשון לציון – מיטל כסיף

מעוניינים לערוך הסכם ממון? גרים באזור ראשון לציון ? פנו למיטל כסיף, עורך דין הסכם ממון ראשון לציון מומחית בתחום, אשר תבנה לכם הסכם בהתאמה אישית, בהתאם לנתונים שלכם, לאורח חייכם ולהעדפות שלכם. לא אחת, מתפתים זוגות לחפש הסכם ממון סטנדרטי באינטרנט במחשבה לחסוך את שכר הטרחה.

אולם, שימו לב, הסכם שכזה יכול לתת לכם מושג כללי כיצד נראה הסכם ממון, אך אין באפשרותו להחליף הסכם אישי שנערך עבורכם. מדוע? משום שהסכם ממון נועד להגן על עתידכם הכלכלי ולשם כך עליו להיות רלוונטי באופן אישי אליכם ולנסיבות שלכם, שאם לא, יהיה הוא למעשה חסר משמעות.

שוקלים לערוך הסכם ממון? זוהי החלטה נכונה, אשר תאפשר לכם ליהנות מזוגיות בריאה ויציבה, בראש שקט ובביטחון כלכלי. עורך דין הסכם ממון ראשון לציון עורך הסכמי ממון לזוגות לפני או לאחר הנישואין וכן לידועים בציבור המבקשים להסדיר את ההיבט הכלכלי של הקשר ביניהם.

מהו הסכם ממון?

בשנים האחרונות עלתה מאוד המודעות בקרב הציבור לחשיבותו של הסכם ממון ולא בכדי, שהרי הסכם זה בא להטיב עם מערכת היחסים הזוגית. הכיצד? במסגרת הסכם ממון, מסדירים בני הזוג את הפן הכלכלי של יחסיהם על ידי קביעה כיצד לבצע חלוקת רכוש בגירושין ביניהם במקרה של פרידה, או מוות.

מצב זה מאפשר להם לנהל קשר זוגי בריא, ללא חשש כי למי מהם יש אינטרס כספי בזוגיות, ההסכם מספק וודאות כלכלית ומונע את היווצרותו של סכסוך בסוגיה זו, במקרה של פרידה. בני זוג יכולים לערוך הסכם ממון בכל עת שירצו, לפני הנישואין או לאחר שנישאו והוא מתאים גם לזוגות ידועים בציבור.

מה צריך לכלול ההסכם?

כאמור, הסכם ממון מסדיר את חלוקת רכוש בגירושין והוא צופה פני עתיד, שהרי להסכם תהיה נפקות רק במקרה של פרידה או מוות. משכך, עורך דין הסכם ממון ראשון לציון יתייחס בהסכם הן לרכוש הקיים ערב עריכת ההסכם והן לרכוש העתידי אשר ייצבר על ידי בני הזוג לאורך חייהם המשותפים.

ככלל, תיעשה הבחנה בין רכוש אישי אשר יוותר בבעלות אחד מהצדדים, לבין רכוש משותף אשר היה ובני הזוג ייפרדו, יחולק ביניהם על פי היקף השקעתם בו, או כל אופן אחר שיבחרו. ההסכם יתייחס לכל סוגי הרכוש, החל מנכסי מטלטלין ועד נכסי נדל"ן, וכלה בכספים בחשבונות הבנק ועד זכויות סוציאליות ונכסי קריירה ומוניטין.

ליצירת קשר לחצו כאן

מי זקוק להסכם ממון?

נהוג לחשוב כי רק זוגות עשירים, או זוגות אשר יש ביניהם פערים כלכליים משמעותיים זקוקים לעריכת הסכם ממון. בפועל, כולנו זקוקים להסכם שכזה, שכן אין לדעת מה צופן העתיד, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה אישית. לא אחת, זוגות צעירים אשר מתחילים את חייהם המשותפים יחד ללא רכוש משמעותי, יכולים מספר שנים אחר כך להיות בעלי עסק עצמאי או קריירה משגשגת כשכירים.

מצב זה פותח פתח לסכסוך כלכלי היה ובשלב כלשהו של הקשר הזוגי, מערכת היחסים תעלה על שרטון ולכן, כדאי לפנות אל עורך דין הסכם ממון ראשון לציון לעריכת הסכם ממון.

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח' ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח' הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן