עורך דין לענייני משפחה בתל אביב

עורך דין לענייני משפחה בתל אביב – התנגדות לצוואה

כאשר אדם הלך לעולמו והותיר אחריו צוואה, היורשים יגישו באמצעות עורך דין לענייני משפחה תל אביב, בקשה לקבלת צו קיום צוואה. בשלב זה יכול כל בעל עניין להגיש התנגדות למתן הצו, במסגרתה, יטען כי קיימת עילה לפסילתה של הצוואה. שני הצדדים להליך, היורשים המבקשים לקיים את הצוואה והמתנגד לה, זקוקים לייצוג משפטי של עורך דין לענייני משפחה בתל אביב אשר יציגו בפני בית המשפט את טענותיהם. נטל ההוכחה הוא על המתנגד לצוואה ועליו יהיה לשכנע את בית המשפט כי מתקיימת אחת או יותר מעילות הפסילה שבחוק הירושה המאפשרות להביא לביטולה של צוואה.

תפקידו של עורך דין לענייני משפחה בתל אביב המייצג את היורשים הוא להפריך כל טענה של המתנגד בדבר אי תקינות הצוואה. אחת מעילות הפסילה השכיחות הן השפעה בלתי הוגנת על המצווה, אשר משמעותה היא כי הצוואה לא נכתבה מרצון חופשי של המצווה אלא כתוצאה של לחץ בלתי הוגן עליו מצד היורשים.

שוקל לערוך ייפוי כח מתמשך? זקוק לייצוג במסגרת התנגדות לצוואה? פנה אל עורך דין לענייני משפחה בתל אביב לקבלת שירות משפטי מקצועי ואדיב, בהתאמה אישית.

ליצירת קשר לחצו כאן

ייפוי כח מתמשך

כולנו דואגים ליום שבו לא נוכל לקבל החלטות עבור עצמנו. ובכן, בדיוק משום כך פתוחה בפנינו האפשרות להגיע אל עו"ד לענייני משפחה בתל אביב, לשם עריכת ייפוי כח מתמשך. מסמך זה מאפשר לנו להחליט, כיום, בעודנו צעירים וצלולים, מי יטפל בענייניו וידאג לשמירת האינטרסים שלנו, כאשר לא נוכל לעשות זאת בעצמנו עקב דמנציה או מגבלות רפואיות אחרות. במסגרת מסמך זה, נוכל לקבוע באלו תנאים ייכנס ייפוי הכח לתוקף, להתוות הנחיות ברורות לקבלת החלטות בענייננו בכל נושא ונושא, למנות מיופה כח אחד, או מספר אנשים שונים וכן למנות מיופי כח חלופיים.

מדוע יש צורך במסמך זה, כאשר קרובי משפחתנו יכולים למנות עבורנו אפוטרופוס בשעת הצורך? משום שמינוי אפוטרופוס נעשה לרוב כאשר מצבנו לא מאפשר לנו להביע דעה לגבי זהותו ולעיתים, יכולות להיווצר מחלוקות בין בני המשפחה באשר למי צריך להיות ממונה לתפקיד זה. לעומת זאת, במסגרת ייפוי כח מתמשך, אנו קובעים את זהותו של מי שידאג לענייננו לכשיגיע הצורך ובכך אנו גם מונעים אפשרות של מחלוקת משפחתית בעניין.

בחירת עורך הדין

בכל שירות משפטי לו אנו זקוקים, בין אם מדובר בנושאים שסוקרו לעיל ובין אם בכל נושא אחר, נרצה לקבל מטבע הדברים את המענה הטוב והמקצועי ביותר. על כן, בחירת עורך דין לענייני משפחה בתל אביב, צריכה להיות בחירה מושכלת המבוססת על פרמטרים רלוונטיים. לשם כך, עלינו ראשית כל, לתת את הדעת למומחיותו של עורך הדין ולוודא כי הוא אכן מתמחה בדיני משפחה ועוסק בתחום זה באופן שוטף ויומיומי, לאורך שנים.

כמו כן, כדאי לבחור בעורך דין נעים הליכות, אשר יודע לתת מענה משפטי מקיף ובד בבד, מעניק יחס אישי ואדיב ללקוח, מתנהל בשקיפות מול לקוחותיו ומערב אותם בהליך המשפטי, נותן להם את מלוא האינפורמציה ושואל לדעתם טרם פועל הוא. לבסוף, כדאי לוודא כי שכר הטרחה המבוקש הנו תואם את הסטנדרט המקובל בתחום ועומד בקנה אחד עם הוותק של עורך הדין וניסיונו המקצועי. מיטל כסיף עורך דין לענייני משפחה בתל אביב תוכל לסייע ולענות לכל הדרישות הנ"ל.

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח' ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח' הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן