עורך דין לענייני משפחה

פנו לשירותיו של עורך דין לענייני משפחה

אם אתם רוצים לעבור בשלום את הגירושין, עורך דין לענייני משפחה הינו המענה. עורך דין לדיני משפחה יסייע לכם להתמודד בצורה הנכונה ביותר עם כל הסוגיות המשפטיות שתעמודנה למולכם לאור ההליך (משמורת ילדים, חלוקת רכוש, דמי מזונות ועוד) והוא ייצג אתכם מול כל המסגרות הרלוונטיות. עורך דין לענייני משפחה יסייע לשמור על זכויותיכם וינחה אתכם, צעד אחר צעד, מה עליכם לעשות.

בסיוע עורך דין דיני משפחה תוכלו להימנע מנזקים מיותרים והשלכות חמורות על המעורבים בכך, ובמיוחד הילדים. עורך דין לענייני משפחה, המכיר היטב את התחום, ינצל את ניסיונו והטיפול בעבר בתיקי גירושין רבים, כדי שתעברו את הגירושין בצורה שתמזער הנזקים ותוכל לשמור כעל זכויותיכם.

מתגרשים? כך תעשו זאת נכון

הליך גירושין, כפי שכולנו יודעים, מעלים סוגיות סבוכות וכרוכים בהוצאות כספיות לא מעטות. ובכל זאת, יותר ויותר זוגות בוחרים לעבור את ההליך הזה, מסיבות שונות. יחד עם זאת ולמרות הקושי שבפירוק התא המשפחתי והקושי שיוצר הליך הגירושין מעצם טבעו, ניתן לעבור את ההליך בצורה נכונה יותר תוך מזעור פגיעה ונזקים בסיוע עורך דין לענייני משפחה ובבחינת אפשרות הליך גישור באמצעות עורך דין ומגשר בתחום המשפחה .

אם כן, כיצד עושים את זה? כיצד מתגרשים נכון?.

שקלו אפשרות הליך גישור

הליך גישור בסיוע עורך דין לדיני משפחה שהנו מגשר בתחומו יכול להחליף הפנייה ערכאות משפטיות והגשת תביעת מיותרות. גישור בעזרת עורכת דין לענייני משפחה יסייע לבני הזוג, להגיע להסדר המקובל על ידי שני הצדדים בצורה מהירה ונכונה. עורכי דין לדיני משפחה ממליצים לא אחת לזוגות לעבור גישור לאור יתרונותיו הרבים שך ההליך.

עורכי דין משפחה מלווים את הזוג במהלך הגישור ועוזרים להם להגיע להסכם ראוי שיחתום את נישואי הצדדים ויקבע מנגנונים להמשך חיי המשפחה ולאחר הגירושין.

אנחנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין, מציעים לכם את הכתובת המקצועית והנכונה ביותר עבורכם. כתובת מנוסה ומיומנת, שתשמח ללוות אתכם בתהליך ולהעניק לכם את הסיוע המשפטי שלו אתם זקוקים. רוצים לשמוע על כך עוד?

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח’ ז’בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח’ הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן