עורך דין לענייני משפחה

מתגרשים? כך תעשו זאת נכון

גירושין, כפי שכולנו יודעים, מעלים סוגיות סבוכות וכרוכים בהוצאות כספיות לא מעטות. ובכל זאת, יותר ויותר זוגות בוחרים לעבור את ההליך הזה, מסיבות שונות. יחד עם זאת ולמרות הקושי שבפירוק התא המשפחתי והקושי שיוצר הליך הגירושין מעצם טבעו, ניתן לעבור את ההליך בצורה נכונה יותר תוך מזעור פגיעה ונזקים בסיוע עורך דין לעינייני משפחה ובבחינת אפשרות הליך גישור באמצעות עו”ד ומגשר בתחום המשפחה .

אם כן, כיצד עושים את זה? כיצד מתגרשים נכון?.

פנו לשירותיו של עורך דין לענייני משפחה

אם אתם רוצים לעבור בשלום את הגירושין, עו”ד לענייני משפחה הנו המענה. עורך דין לדיני משפחה יסייע לכם להתמודד בצורה הנכונה ביותר עם כל הסוגיות המשפטיות שתעמודנה למולכם לאור ההליך (משמורת ילדים, חלוקת רכוש, דמי מזונות ועוד) והוא ייצג אתכם מול כל המסגרות הרלוונטיות. עורך דין לענייני משפחה יסייע לשמור על זכויותיכם וינחה אתכם, צעד אחר צעד, מה עליכם לעשות. בסיוע עו”ד משפחה תוכלו להימנע מנזקים מיותרים והשלכות חמורות על המעורבים בכך, ובמיוחד הילדים. עו”ד לענייני משפחה, המכיר היטב את התחום, ינצל את ניסיונו והטיפול בעבר בתיקי גירושין רבים, כדי שתעברו את הגירושין בצורה שתמזער הנזקים ותוכל לשמור על זכויותיכם.

שקלו אפשרות הליך גישור

הליך גישור בסיוע עורך דין לדיני משפחה שהנו מגשר בתחומו יכול להחליף הפנייה ערכאות משפטיות והגשת תביעת מיותרות. גישור בעזרת עורך דין לענייני משפחה יסייע לבני הזוג, להגיע להסדר המקובל על ידי שני הצדדים בצורה מהירה ונכונה. עורכי דין לדיני משפחה ממליצים לא אחת לזוגות לעבור גישור לאור יתרונותיו הרבים שך ההליך. עורכי דין משפחה מלווים את הזוג במהלך הגישור ועוזרים להם להגיע להסכם ראוי שיחתום את נישואי הצדדים ויקבע מנגנונים להמשך חיי המשפחה ולאחר הגירושין.

מחפשים עורכי דין משפחה? רוצים לעבור הליך של גישור בעזרת עורכי דין לענייני משפחה? אם כן, אנחנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין, נשמח להעמיד לרשותכם עורכת דין לענייני משפחה שתעזור לכם בתהליך ותציע לכם, כפתרון חלופי, גם גישור. מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו ל – 03-9643567.

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
דילוג לתוכן