עורך דין לתביעת מזונות

עורך דין לתביעת מזונות – מתי כדאי להיעזר בשירותיו?

אם אתם עומדים לקראת הליך גירושין שבו מעורבים גם ילדים, עורך דין לתביעת מזונות העוסק בדיני משפחה להגשת תביעת מזונות קטינים הנה הכתובת הנכונה עבורכם. מזונות הילדים הוא בין הפרמטרים החשובים ביותר בהליך הגירושין ומוטב להיעזר בעורך דין בעל ניסיון בתחום. ככלל מזונות הקטינים אינם תלויים בהכנסות שני בני הזוג אלא תלויים אך ורק בצרכיהם של הילדים. אלה מקבלים את מלוא החשיבות מצדו של בית המשפט, העושה ככל שביכולתו למזער נזקים ולמנוע השפעות שליליות של התהליך על הילדים.

מתי משלמים דמי מזונות ואיך קובעים אותם

בעזרת עורך דין לעינייני משפחה ניתן להגיש תביעת משונות קטינים. באופן הזה יבטיחו ההורים לילדים את המענה לכל צרכיהם ובלי קשר להסכם שנערך ביניהם. מזונות הכרחיים הנם מזונות בסיסיים עבור הקטינים  לרבות כלכלה, הנעלה וביגוד, מגורים ועוד, כאשר מעבר לכך אלו של מזונות מדין צדקה בהם נבחנות הכנסות ההורים. כאן לא מדובר בצרכים שמימושם הוא הכרחי, כמו שיעורים פרטיים, חוגים, העשרה ועוד.

מה קורה מגיל 15 ואילך

מגיל זה, עד לגיל 18, ובעזרתו של עורך דין לתביעת מזונות, יש לממש את החוק, הקובע כי עם הגיעם לגיל 15, מימוש צרכיהם של הקטינים מעבר להכרחיים מוטל על שני ההורים, באופן שווה. כאמור הדבר נקבע תוך התייחסות להכנסות של הצדדים. ישנם מצבים בהם מחליט בית המשפט להמשיך בתשלום דמי המזונות גם לאחר גיל 18 ודמי המזונות יעמדו על 1/3 מהגובה שנקבע עבור כל קטין.

זקוקים לשירותיו של עורך דין לתביעת מזונות? אתם רגע לפני התחלתו של הליך גירושין וחשוב לכם שהילדים יקבלו את מה שמגיע להם למרות הפרידה ופירוק המשפחה? אנחנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין, מציעים לכם מענה מקצועי ומנוסה מאד וכתובת שתוכלו להיעזר בה לצורך תביעת המזונות. רוצים לשמוע על כך עוד? צרו אתנו קשר בטלפון 03-9643567.

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
דילוג לתוכן