עורך דין מומחה לענייני משפחה

גישור באמצעות עורך דין מתמחה בענייני משפחה

זוגות רבים, העומדים לפני הליך של גירושין, בוחרים להסתייע בשירותיו של עו”ד מומחה לענייני משפחה. עורך דין זה מייצג צד אחד או את שני הצדדים ומסייע להם בתקופה לא פשוטה, בהליך הגירושין. במקום לבחור בהליך משפטי, הליך ממושך בו מעורבים הילדים לעתים רבות, יכולים בני הזוג לבחור בהליך אחר בסיועו של עורך דין מומחה לענייני משפחה: הליך הגישור. אם כן, כיצד לפנות להליך הגישור ומתי?

מהו גישור

הליך הגירושין, כאמור, הוא הליך מורכב מאד. מעבר לפירוק המשפחה, שהנו אמוציונלי מאד עבור הילדים ובני הזוג, נדרשים בני הזוג להתמודד עם נושאים לא פשוטים הקשורים לגירושין. לרבות: חלוקת רכוש (זכויות וחובות), קביעת תשלום מזונות, משמורות הילדים, הסדרי ראייה ועוד.

כיום מוצעים לזוגות כחלופה להליך המשפטי וכשלב מקדמי הליך הגישור במטרה לייעל ולמנוע ההליך המשפטי ככל שניתן.

גישור מהווה פתרון יעיל וקצר לרבים, פתרון חלופי להליך של גירושין המוצע על ידי עורך דין מומחה לענייני משפחה. ישנם כיום לא מעט עורכי דין, המתמחים בדיני משפחה המשמשים גם כמגשרים במקצועם, ומאפשרים לבני הזוג לעבור את התקופה הלא פשוטה הזו בקלות רבה יותר. הליך הגישור נעשה תוך הקשבה לצרכי הצדדים, בניית אמון והכלה וכל זה תוך התייחסות לפן המשפטי והקפדה על שמירת זכויותיו של כל צד.

יתרונות הליך הגישור

לא בכדי נבחר ההליך על ידי רבים, הרואים בו כפתרון חלופי מתאים. מכיוון שבהליך הגירושין לעתים רבות מעורבים ילדים , הגישור מסייע למזער נזקים ופגיעה בהם ומאפשר הליך גירושין ופרידה קשים פחות.

הליך הגישור מעודד מציאת חלופות, פתרונות אחרים, יצירתיים וטובים יותר, תוך התייחסות לצרכיהם של כל המעורבים בעניין. הליך הגישור חוסך לא מעט זמן לבני הזוג, בירוקרטיות מיותרות וגם כסף. שני בני הזוג לוקחים בו חלק וככלל אף חולקים בהוצאות. הליך הגישור דיסקרטי ועל מנת לגשר על ערים בין הצדדים מתקיים ההליך בחלקו באמצעות פגישות פרטניות מבלי שהצד השני ייקח בהן חלק ובחלקן משותפות.

מעוניינים בהליך של גישור? מחפשים עו”ד מומחה לענייני משפחה המשמש גם כמגשר? אם כן, אצלנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין תמצאו אוזן קשבת ובעיקר כתובת מקצועית שתעזור לכם בהליך הגירושין באמצעות הליך של גישור. לפרטים נוספים התקשרו לטלפון 03-9643567.

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
דילוג לתוכן