עורך דין משפחה בתל אביב

בקשת ייצוג בהליך גירושין עורך דין משפחה בתל אביב

עורך דין משפחה בתל אביב מעניק ייעוץ וייצוג משפטי בהליכי גירושין. בשל השלכותיו הרבות של הליך זה, כדאי להיוועץ עם עורך הדין בשלב מוקדם, על מנת להיערך כהלכה ולשמור על הזכויות באופן המיטבי. עורך הדין מלווה את בן/בת הזוג בכל שלבי ההליך, החל מהגשת בקשה ליישוב סכסוך וייצוג בישיבות הגישור ביחידת הסיוע וכלה בהגשת תביעות לערכאות משפטיות ובמסגרת גישור של עו"ד , לאחר שניסיון הגישור ביחידת הסיוע לא צלח.

לא אחת, אנשים מגיעים לקבלת ייעוץ רק כאשר הם נחושים בדעתם להיפרד, אולם הלכה למעשה, כדאי לפנות אל משרדי עריכת דין, גם אם קיימת התלבטות. זאת משום שלאחר פגישת ייעוץ ראשונה, בו יקבל הלקוח הסבר מקיף אודות הליך גירושין, אופיו, התוצאה הצפויה, עלויות וכיו"ב, ניתן לקבל החלטה מושכלת, הן מבחינה רגשית והן מבחינה כלכלית האם נכון לפתוח בשלב זה בהליך גירושין או אם לאו.

ליצירת קשר לחצו כאן

זקוק לשירות משפטי בדיני משפחה ואתה גר באזור המרכז ? עורך דין משפחה בתל אביב עומדים לרשותך במתן ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי. בין אם הנך מעוניין לערוך צוואה, להגיש בקשה למינוי אפוטרופוס או שוקל תביעת גירושין, תוכל לפנות לעורך הדין למתן מענה משפטי מלא.

עריכת צוואה

כולנו רוצים לדאוג לקרובים לנו ביותר ולפטור אותם עד כמה שניתן מדאגות כלכליות כאשר לא נהיה כאן עוד. לשם כך, יש לערוך צוואה, מסמך משפטי אשר במסגרתו, נחלק את הרכוש שצברנו ליורשים על פי בחירתנו. אנשים רבים סבורים כי יש לכתוב צוואה בגיל מבוגר, אולם למעשה, כל אדם מגיל 18 ומעלה יכול לפנות אל עורך דין משפחה בתל אביב לשם עריכת צוואה. ואכן, מומלץ לערוך צוואה בגיל צעיר, היות שאין אנו יודעים מה יילד יום וכדאי להבטיח מוקדם ככל האפשר את עתיד הקרובים לנו.

כאשר עורך דין משפחה בתל אביב ניגשים לעריכת צוואה, מקפידים הם לכלול במסמך את כלל רכושו של המצווה, לוודא עמו כי פרטי היורשים מדויקים ולנסח את הצוואה באופן ברור וחד משמעי, על מנת לצמצם למינימום האפשרי את הסיכוי לחילוקי דעות בעתיד בין היורשים. ומה קורה כאשר אנו רוצים לערוך שינוי בצוואה? נפנה אל עו"ד משפחה בתל אביב ונבקש ממנו לבצע את השינוי הנדרש, כאשר הוא יקפיד על ניסוח נהיר, אשר ישמור על תוקפה של הצוואה.

בקשה למינוי אפוטרופוס

יש לכם הורה קשיש אשר כבר לא מסוגל לדאוג לענייניו? על מנת לשמור על זכויותיו הכלכליות והרפואיות, כדאי לפנות אל עו"ד משפחה בתל אביב לצורך מינוי אפוטרופוס. עורך הדין יגיש בקשה אל בית המשפט לענייני משפחה, אליה יצרף את כל האסמכתאות הדרושות ובראשן, חוות דעת של מומחה רפואי, המסבירה בפרוטרוט אודות מצבו של החסוי וכי קיים צורך למנות לו אפוטרופוס. ככלל, בית המשפט ימנה כאפוטרופוס קרוב משפחה, אולם רשאי הוא למנות גם אדם אחר, שאינו בן משפחה, אם סבר כי הדבר ישרת טוב יותר את רווחתו של החסוי.

האם להורה הקשיש תינתן זכות בחירה מי יטפל בענייניו? התשובה היא בחיוב ובלבד כי הנו צלול דיו כדי להבין את משמעות הפעולה המשפטית של מינוי אפוטרופוס. במצב זה, בית המשפט נוהג לשמוע את דעתו ולהתחשב בה בעת קבלת החלטה על זהותו של האפוטרופוס.

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח' ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח' הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן