עורכי דין גירושין במרכז

עורכי דין גירושין במרכז – אילו שירותים מוצעים לכם?

ישנם לא מעט עו”ד משפחה במרכז המציעים את שירותיהם. שירותים אלה נדרשים לכל זוג העומד בפני הליך גירושין וחפץ לבחון את האפשרויות העומדות מולו, בפני זוגות הזקוקים לסיוע על מנת לעבור את ההליך הזה בדרך הקצרה ביותר תוך מזעור נזקים.

אילו שירותים מציעים עורכי דין גירושין במרכז  ?

מה הם מציעים

עורכי דין המתמחים בדיני משפחה מסייעים ללקוחותיהם להתמודד בצורה טובה יותר עם מחלוקות העולות בכל הקשור בין היתר למאבקי משמורת תוך שמירת הצדדים מפני פגיעה. עורכי דין דיני משפחה במרכז עוסקים גם בהסדרת הסדרי ראייה ובקביעתם תוך התייחסות להורה המשמורן ולהורה הלא משמורן או כפי שהמונח משתרש כיום בפסיקת בתי המשפט- האחריות ההורית של ההורים ונטל החלוקה בניהם. עו”ד משפחה במרכז מציעים פעמים רבות שירותי גישור בגירושין, מסייעים בהסדרת נושא המזונות תוך בחינת גובהם, בנושא פירוק ושיתוף המתייחס לעניין הדירה המשותפת של הזוג, חלוקת הרכוש– בין אם חובות או בין אם זכויות.

כדאי לדעת

לצורך בחינת מציאת עורך דין לענייני משפחה במרכז המתאים לצרכיכם, שיציע את המענה הנכון והטוב ביותר, יש לקחת בחשבון בין מספר פרמטרים חשובים: ניסיונו בתחום, יכולתו המקצועית, זמינותו לכם, התחום שבו הנו עוסק. יכולת ההקשבה של עורך הדין, ההבנה את צרכי הלקוח ובעל ניסיון בתחום המשפחה.  פגישה מקדימה, משמעותה ומטרתה להסביר לעו”ד במה מדובר, באיזה שלב בהליך נמצאים ומה רוצים להשיג מהתהליך. חשוב לזכור שמדובר בהליך לא פשוט, הליך רגיש מאד שנדרשת לו סבלנות רבה. ליווי וסיוע של עורך דין מיומן יכולים לעזור לא מעט בהתמודדות ולהבטיח במימוש כל הזכויות המגיעות לעומדים בפני הגירושין.

מחפשים עורכי דין דיני משפחה במרכז? עומדים לפני גירושין ותוהים אולי הליך של גישור יכול להתאים? אם כן, אנחנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין, מספקים לכם מענה מקצועי ואמין מאד שתוכלו להיעזר בו. כזה שיאפשר לכם לעבור את ההליך בשלום ולשמור על מלוא זכויותיכם. מעוניינים במידע נוסף על השירותים שאנו מציעים? התקשרו אלינו לטלפון 03-9643567.

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
דילוג לתוכן