עורכי דין גירושין במרכז

עורכי דין גירושין במרכז – אילו שירותים מוצעים לכם?

יש לא מעט משרדי עורך דין לענייני משפחה במרכז המציעים את שירותיהם. שירותים אלה נדרשים לכל זוג העומד בפני הליך גירושין וחפץ לבחון את האפשרויות העומדות מולו, בפני זוגות הזקוקים לסיוע על מנת לעבור את ההליך הזה בדרך הקצרה ביותר תוך מזעור נזקים.

אילו שירותים מציעים עורכי דין גירושין במרכז  ?

עורכי דין המתמחים בדיני משפחה מסייעים ללקוחותיהם להתמודד בצורה טובה יותר עם מחלוקות העולות בכל הקשור בין היתר למאבקי משמורת תוך שמירת הצדדים מפני פגיעה. עורכי דין גירושין במרכז עוסקים גם בהסדרת הסדרי ראיה ובקביעתם תוך התייחסות להורה המשמורן ולהורה הלא משמורן או כפי שהמונח משתרש כיום בפסיקת בתי המשפט- האחריות ההורית של ההורים ונטל החלוקה בניהם.

עורכי דין גירושין במרכז מציעים פעמים רבות שירותי גישור בגירושין, מסייעים בהסדרת נושא מזונות תוך בחינת גובהם, בנושא פירוק ושיתוף המתייחס לעניין הדירה המשותפת של הזוג, חלוקת רכוש בגירושין– בין אם חובות או בין אם זכויות.

כדאי לדעת

לצורך בחינת מציאת עורך דין גירושין במרכז המתאים לצרכיכם, שיציע את המענה הנכון והטוב ביותר, יש לקחת בחשבון בין מספר פרמטרים חשובים: ניסיונו בתחום, יכולתו המקצועית, זמינותו לכם, התחום שבו הנו עוסק. יכולת ההקשבה של עורך הדין, ההבנה את צרכי הלקוח ובעל ניסיון בתחום המשפחה.  פגישה מקדימה, משמעותה ומטרתה להסביר לעורך דין במה מדובר, באיזה שלב בהליך נמצאים ומה רוצים להשיג מהתהליך.

חשוב לזכור שמדובר בהליך לא פשוט, הליך רגיש מאד שנדרשת לו סבלנות רבה. ליווי וסיוע של עורך דין מיומן יכולים לעזור לא מעט בהתמודדות ולהבטיח במימוש כל הזכויות המגיעות לעומדים בפני הגירושין.

מחפשים עורכי דין גירושין במרכז? עומדים לפני גירושין ותוהים אולי הליך של גישור יכול להתאים? אם כן, אנחנו, במיטל כסיף משרד עורכי דין, מספקים לכם מענה מקצועי ואמין מאד שתוכלו להיעזר בו. כזה שיאפשר לכם לעבור את ההליך בשלום ולשמור על מלוא זכויותיכם. מעוניינים במידע נוסף על השירותים שאנו מציעים?

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח' ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח' הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן