עורכי דין גירושין בראשון לציון

כדאי לדעת טרם פנייה לעורך הדין

הליך הגירושין הוא הליך לא פשוט. זוגות, העומדים בפני הליך כזה, מוצאים עצמם באחת התקופות הקשות בחייהם, בתקופה המציבה בפניהם מצבים חדשים, שאיתם הם נאלצים להתמודד. בסיוע עורכי דין גירושין בראשון לציון, המתמחה בדיני משפחה, יכולים בני הזוג לעבור את התקופה הזו בצורה קצת יותר טובה ולוודא שהם אכן שומרים על זכויותיהם גם לאחר הגירושין.

תפקידו של עורך דין גירושין

עורך דין גירושין בראשון לציון מציע מסייע לבני הזוג, העומדים בפני הליך של גירושין, להסדיר את כל העניינים הקשורים בכך, לרבות קביעת משמורת ילדים, הטיפול במזונות, חלוקת רכוש בגירושין ועוד. עורך הדין יכול לייצג את אחד הצדדים או להציע את שירותיו לשני הצדדים גם יחד, ולוודא הגנה על זכויותיהם ברוח החוק, הפסיקה וצרכי המשפחה. עורכי דין גירושין בראשון לציון מייצגים את לקוחותיהם מול כל הגורמים הרלוונטיים ועושים זאת תוך התייחסות לסוגיות משפטיות דומות שמסייעות להם בקביעת הצעדים הנכונים עבור הלקוח.

מה כדאי לבדוק מולו

לפני שנעזרים בשירותיו של עורך דין גירושין בראשון לציון, יש לבדוק מולו מהו ניסיונו בתחום. כדאי לבחור עורך דין בעל ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בהליך גירושין, ניסיון שיכול לסייע לו לאפשר ללקוח להתמודד ולסייע בשמירה על זכויותיו. פגישה מקדימה היא דרך נכונה לבדוק את כל זה ופרמטרים נוספים מול עורך הדין.

פגישה שאיננה מחייבת אף אחד מהצדדים ומסייעת להבין ההתאמה בין צרכי הלקוח לעורך הדין נותן השירות. פגישת הייעוץ המקדימה מאפשרת ללקוח להציג בפני עורך דין גירושין בראשון לציון את המצב ולבדוק מולו מהן דרכי הפעולה הנדרשות. מהו הצעד הבא וכיצד עוברים את זה בשלום.

זקוקים לשירותיהם של עורכי דין גירושין בראשון לציון? נמצאים רגע לפני הליך של גירושין ומתלבטים מה עושים ולמי כדאי לפנות? אנחנו, במשרד עורכי דין מיטל כסיף, נשמח לספק לכם את הסיוע הנדרש לכם. עורך דין מיטל כסיף עוסקת בתחום זה לא מעט שנים ומשמשת כמגשרת מוסמכת. אל תחכו ולו רגע אחד.

התקשרו עוד היום לתיאום ופגישת ייעוץ בנושא עורך דין משפחה – 077-9976279

עורכת דין מיטל כסיף

אהבת את המאמר? מוזמנים לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
מתלבטים האם אתם זקוקים לעו"ד?
השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

רח' ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון | רח' הארבעה 21, תל אביב (בית פלטינום – קומה 5) | 077-9976279 | meitalca.law@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעו״ד מיטל כסיף

דילוג לתוכן